Vrátenie tovaru

Základné informácie

1) Na tovar zakúpený na Bighorn.sk sa vzťahuje 14 denná lehota na jeho vrátenie. Ku každej objednávke bola zaslaná elektronická faktúra na Váš email, ktorá zároveň slúži ako záručný doklad.

2) Do zásielky s vráteným tovarom nám vždy priložte faktúru pre identifikáciu balíčka, ak nemáte doma tlačiareň, vložte aspoň papierik s Vašim menom a číslom objednávky / faktúry.

3) Výmenu veľkosti v túto chvíľu neponúkame. Pri výbere zlej veľkosti nám vráťte pôvodnú objednávku na našu adresu a v prípade záujmu o inú veľkosť vytvorte úplne novú objednávku. Za vrátenú objednávku budú zaslané finančné prostriedky späť na Váš bankový účet.

4) Kontrola prijatých zásielok prebieha vždy raz týždenne (v piatok). Financie Vám budú vrátené v termíne 3-5 pracovných dní od okamihu skontrolovaní Vami zaslané zásielky. Vo výnimočných situáciách sa táto doba môže predĺžiť na max. 14 dní.

5) Poznamenávame že neprijímame zásielky na dobierku. Rovnako ak zašlite zásielku na výdajné miesto pošty / zásilkovny, nemusí byť táto zásielka vyzdvihnutá.

 

Postup vrátenia

Podmienkou pre vrátenie je, aby tovar bol v pôvodnom stave. Nemusíte riešiť, že už ste vyhodili visačky, alebo že už máte rozrezaný pôvodný obal.

Dôležité je, aby vrátený tovar bolo:

  • nepoškodený a bez známok používania,
  • úplne kompletný (oba páry, vrátane vložiek, zateplenia a pod).

 

Pre vrátenie tovaru použite náš formulár, ktorý zabezpečí hladký priebeh celého vrátenia. Formulár prosím vyplňte a priložte k zasielanému tovaru. 

Formulár k stiahnutiu -> kliknite tu

 

 

Celé znenie reklamačného poriadku nájdete TU.