Značka Bighorn

BIGHORN - odolné, praktické a pohodlné...

Bighorn

Značka "Bighorn" bola založená v roku 2012 spoločnosťou BOTY Kulík - Michal Kulík. Pod označením "Bighorn" ponúkame sortiment pánske, dámske a detskej obuvi pre rekreačné, ale aj profesionálne aktivity.

Ponúkame trekové topánky rôznych typov, povrchových úprav a farieb, spĺňajúce vysoké nároky zákazníkov. Topánky "Bighorn" sa vyznačujú vysokou kvalitou a odolnosťou pri užívaní. Všetka treková obuv je vyrobená z prírodnej kože. Obuv "Bighorn" je vyrobená špeciálnou výrobnou technológiou z vysoko kvalitných materiálov od firiem ako 3M, DuPont, Vibram, Cordura, Big-Tex či Thinsulate.

Ďalej ponúkame gumové čižmy rôznych farieb určených predovšetkým pre poľovníctvo a Rybařina. Gumáky "Bighorn" sa vyznačujú vysokou kvalitou a odolnosťou pri užívaní. Naše čižmy obsahujú veľmi obľúbený typ neoprénového zateplenie či zateplenie pomocou kožúšku (plyšu). Gumáky "Bighorn" sa zaťahujú pomocou šnúrok alebo sťahovákov, čím si obuv prispôsobíte k svojej nohe.

Navrhnutý dizajn a prevedenie obuvi "Bighorn" si už získal uznanie a to predovšetkým medzi turistami, rybári, poľovníci a horskými sprievodcami. Obuv "Bighorn" možno úspešne používať za všetkých poveternostných podmienok.